Kontakt | Vacant Helse AS

Kontakt

Kent Inge Eldevik-Olsen

Daglig Leder
(+47) 91 85 39 71
eldevik@vacant.no

Jan Olav Brøndbo

Styreleder
(+47) 99 69 35 88
brondbo@vacant.no

Christer Welander

Key Account Manager
(+47) 90 81 62 34
welander@vacant.no

Marie Knudsen

Key Account Manager
(+47) 97 46 59 65
knudsen@vacant.no

Sofie Östberg

Key Account Manager
(+47) 469 88 603
ostberg@vacant.no

Malin Eggen

Key Account Manager
(+47) 454 52 089
eggen@vacant.no

Kine Horrigmoe

Key Account Manager
(+47) 975 42 029
horrigmoe@vacant.no

Marie Morstad Sagen

Key Account Manager
(+47) 980 62 185
sagen@vacant.no

Monica Bjerke

Permisjon

Lene Simonsen

Prosjektleder og rekrutteringskonsulent
(+47) 91 67 65 82
simonsen@vacant.no

Cecilia Le

Rekrutteringskonsulent
(+47) 469 11 922
le@vacant.no

Linda G. Norheim

Administrasjon og logistikkansvarlig
(+47) 90 79 69 88
norheim@vacant.no

Iselinn Blomlie Løchen

Permisjon

Natalya Engelsrud Fritzen

Juridisk konsulent ved økonomiavdelingen
(+47) 469 88 606
helle@vacant.no

Kristina Zagoruyko

Permisjon

Send oss en mail

Vacant Helse AS

Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

Telefon: +47 23 05 55 55
Epost: post@vacant.no

Vikarbestilling:
Telefon: (+47) 23 05 55 55
Epost: vikar@vacant.no

Søk jobb:
Telefon: (+47) 23 05 55 55
Epost: cv@vacant.no

Registrer CV