Kontakt | Vacant Helse AS

Kontakt

Avdeling Oslo

Kent Inge Eldevik-Olsen

Daglig Leder
(+47) 91 85 39 71
eldevik@vacant.no

Jan Olav Brøndbo

Styreleder
(+47) 99 69 35 88
brondbo@vacant.no

Janet Bogfjelldal

Bemanningskonsulent
(+47) 402 92 040
bogfjelldal@vacant.no

Malin Eggen

Bemanningskonsulent
(+47) 454 52 089
eggen@vacant.no

Lina Svedlund

Bemanningskonsulent
(+47) 485 02 658
svedlund@vacant.no

Marie Morstad Sagen

Bemanningskonsulent
(+47) 980 62 185
sagen@vacant.no

Marthe Fuglesang

Bemanningskonsulent
(+47) 95 111 368
fuglesang@vacant.no

Monica Bjerke

Bemanningskonsulent
(+47) 932 09 331
bjerke@vacant.no

Cecilia Le

HR- og rekrutteringskonsulent
(+47) 469 11 922
le@vacant.no

Iselinn Blomlie Løchen

Administrasjon og logistikkansvarlig
(+47) 469 88 608
lochen@vacant.no

Natalya Engelsrud Fritzen

Juridisk konsulent ved økonomiavdelingen
(+47) 469 88 606
helle@vacant.no

Kristina Zagoruyko

Økonomikonsulent
(+47) 482 79 114
kz@vacant.no

Avdeling Kirkenes

Kristin Helander

Regionsansvarlig
(+47) 406 10 360
helander@vacant.no

    Send oss en mail

    Jeg gir mitt samtykke til at informasjonen min er lagret og behandlet i henhold til følgende vilkår
    Les vilkårene

    Vacant Helse AS

    Gullhaug Torg 1, 0484 Oslo

    Telefon: +47 23 05 55 55
    Epost: post@vacant.no

    Vikarbestilling:
    Telefon: (+47) 23 05 55 55
    Epost: vikar@vacant.no

    Søk jobb:
    Telefon: (+47) 23 05 55 55
    Epost: cv@vacant.no

    Registrer CV